Thrustmaster TSS Handbrake | Black/Silver
- Preces kods: 431530
- EAN: 3362934003838
- MPN: 4060306
279.61€
Bez nodokļa: 231.08€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 258.00 mm |
| Gross height (mm) | 327.00 mm |
| Gross width (mm) | 136.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.43 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 75 pcs |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Net weight | 2.07 kg |
| Producer product name | TSS Handbrake |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Produkta krāsa | Black/Silver |