Fixed | Liquid Silicone Cable USB-C/USB-C, 1.2m, 60W | FIXDLS-CC12-BK
- Код товара: 431781
- EAN: 8591680147274
- MPN: FIXDLS-CC12-BK
8.82€
Без налога: 7.29€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 195.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4431 шт. |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | FIXDLS-CC12-BK |
| Producer product family | Liquid Silicone Cable USB-C/USB-C, 1.2m, 60W |
| Цвет товара | Black |