EZVIZ Water Drain Sensor | CS-T10C
- Код товара: 432561
- EAN: 6941545612270
- MPN: CS-T10C
15.97€
Без налога: 13.20€
| Производитель | EZVIZ |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 49.00 мм |
| Gross height (mm) | 12.00 мм |
| Gross width (mm) | 12.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 11905 шт. |
| TI weight (kg) | 0.003 кг |
| Plastic (No PET) | 7 гр. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Producer product name | CS-T10C |
| Producer product family | Water Drain Sensor |