Fixed | Mini USB-C Travel Charger, 25W | FIXC25M-C-BK
- Код товара: 433100
- EAN: 8591680145867
- MPN: FIXC25M-C-BK
13.24€
Без налога: 10.94€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 71.00 мм |
| Gross height (mm) | 32.00 мм |
| Gross width (mm) | 31.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8475 шт. |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | FIXC25M-C-BK |
| Producer product family | Mini USB-C Travel Charger, 25W |
| Input | AC 100-240V, 50/60 Hz, 1A |
| Выход | USB-C DC 5V/3A, 9V/2.77A, 12V/2.08A 25W Total |
| Цвет товара | Black |