Epson | Manual Stapler | WF-C879R
- Код товара: 433727
- EAN: 8715946677934
- MPN: C12C934361
152.56€
Без налога: 126.08€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | WF-C879R |
| Producer product family | Manual Stapler |
| Gross depth (mm) | 233.00 мм |
| Gross height (mm) | 265.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 67 шт. |
| Gross weight | 1.19 кг |
| Net weight | 1.09 кг |
| Тип | Manual Stapler |