Epson | Manual Stapler | WF-C879R
- Preces kods: 433727
- EAN: 8715946677934
- MPN: C12C934361
152.56€
Bez nodokļa: 126.08€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | WF-C879R |
| Producer product family | Manual Stapler |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 67 pcs |
| Gross weight | 1.19 kg |
| Net weight | 1.09 kg |
| Tips | Manual Stapler |