Xiaomi High-capacity Ball Pen (10-pack)
- Код товара: 435666
- EAN: 6941812792278
- MPN: BHR8857GL
5.41€
Без налога: 4.47€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 25.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.026 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Palette Qty | 5405 шт. |
| Gross weight | 0.126 кг |
| Net weight | 0.1 кг |
| Producer product name | High-capacity Ball Pen (10-pack) |