Digitus Card Reader All-in-one, USB 3.0 | DA-70330-1
- Код товара: 437416
- EAN: 4016032431497
- MPN: DA-70330-1
21.90€
Без налога: 18.10€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 183.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 107.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 882 шт. |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Producer product name | DA-70330-1 |
| Producer product family | Card Reader All-in-one, USB 3.0 |