Xiaomi | Robot Vacuum E5 Filter
- Код товара: 437145
- EAN: 6941812760703
- MPN: BHR7962GL
3.71€
Без налога: 3.07€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 5.00 мм |
| Gross width (mm) | 45.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 95.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5882 шт. |
| Gross weight | 0.026 кг |
| Net weight | 0.016 кг |
| Producer product name | Robot Vacuum E5 Filter |