Xiaomi Desk Lamp Lite EU | 7.5 W
- Код товара: 437159
- EAN: 6941812795941
- MPN: BHR8955EU
23.93€
Без налога: 19.78€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 465 мм |
| Gross height (mm) | 65 мм |
| Gross width (mm) | 175 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.484 кг |
| Volume (m3) | 0.005289375 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 256 шт. |
| Gross weight | 1.08 кг |
| Net weight | 0.596 кг |
| Индекс цветопередачи | 90 |
| Другие особенности | Operating temperature -10°C to +35°C; Colour temperature: 3900K; Wide-area illumination; Three-level brightness adjustment; RG0 blue light hazard exemption level |
| Producer product name | Desk Lamp Lite EU |
| Размеры (ШхГхВ) | 400 x 413 x 125 мм |
| Мощность | 7.5 Вт |