Xiaomi Desk Lamp Lite EU | 7.5 W
- Preces kods: 437159
- EAN: 6941812795941
- MPN: BHR8955EU
23.93€
Bez nodokļa: 19.78€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 465 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.484 kg |
| Volume (m3) | 0.005289375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 256 pcs |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Net weight | 0.596 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 90 |
| Citas funkcijas | Operating temperature -10°C to +35°C; Colour temperature: 3900K; Wide-area illumination; Three-level brightness adjustment; RG0 blue light hazard exemption level |
| Producer product name | Desk Lamp Lite EU |
| Dimensijas (WxDxH) | 400 x 413 x 125 mm |
| Jauda | 7.5 W |