Lenovo Headset | USB-A Stereo Gen 2 | Built-in microphone | Wired | Black
- Код товара: 440333
- EAN: 195892101550
- MPN: 4XD1P83425
29.25€
Без налога: 24.17€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Wired |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Gross depth (mm) | 177 мм |
| Gross height (mm) | 70 мм |
| Gross weight | 0.24 кг |
| Gross width (mm) | 173 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00214347 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 438 шт. |
| Net weight | 0.14 кг |
| Producer product name | USB-A Stereo Gen 2 |
| Producer product family | Headset |
| USB порт | USB-A |