Xiaomi Power Bank (Integrated Cable) | 10000 mAh | USB-A/USB-C/USB-C cable | Tan
- Код товара: 441366
- EAN: 6941812797518
- MPN: BHR9072GL
18.62€
Без налога: 15.39€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 170 мм |
| Gross height (mm) | 35 мм |
| Gross width (mm) | 72 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.0004284 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3333 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Время зарядки | Approximately 3.5 hours (9V/2A charger, built-in cable charging); Approximately 3.5 hours (9V/2A charger, USB-C port charging) |
| Выход | USB-A/USB-C/USB-C cable |
| Цвет товара | Tan |
| Емкость батареи | 10000 мА·ч |
| Тип входного USB порта | USB-C/USB-C cable |
| Технология батареи | Lithium-ion |
| Producer product name | Power Bank (Integrated Cable) |