Xiaomi Power Bank (Integrated Cable) | 10000 mAh | USB-A/USB-C/USB-C cable | Tan
- Preces kods: 441366
- EAN: 6941812797518
- MPN: BHR9072GL
18.62€
Bez nodokļa: 15.39€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross width (mm) | 72 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0004284 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3333 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Uzlādes laiks | Approximately 3.5 hours (9V/2A charger, built-in cable charging); Approximately 3.5 hours (9V/2A charger, USB-C port charging) |
| Izeja | USB-A/USB-C/USB-C cable |
| Produkta krāsa | Tan |
| Producer product name | Power Bank (Integrated Cable) |
| Baterijas performance | 10000 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-ion |
| USB ieejas porta veids | USB-C/USB-C cable |