Fixed FIXBIB2-BK | Bicycle case | Black | For all types of phones up to 6.8''
- Код товара: 443201
- EAN: 8591680165384
- MPN: FIXBIB2-BK
26.50€
Без налога: 21.90€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 115.00 мм |
| Gross height (mm) | 92.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 69.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 681 шт. |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.25 кг |
| Producer product name | FIXBIB2-BK |
| Цвет товара | Black |
| Тип чехла | Bicycle case |
| Тип | For all types of phones up to 6.8'' |