Fixed | MagPowerstation ALU stand with wireless charging 3 in 1 | FIXMPOS-AL-GR
- Код товара: 443282
- EAN: 8591680154234
- MPN: FIXMPOS-AL-GR
53.01€
Без налога: 43.81€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 195.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 58.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1151 шт. |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.27 кг |
| Producer product name | FIXMPOS-AL-GR |
| Producer product family | MagPowerstation ALU stand with wireless charging 3 in 1 |
| Цвет товара | Space gray |