Fixed Mini USB-C/USB Travel Charger 45W | FIXC45M-CU-WH
- Код товара: 443306
- EAN: 8591680149995
- MPN: FIXC45M-CU-WH
30.92€
Без налога: 25.55€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 36.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3927 шт. |
| Gross weight | 0.16 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Producer product name | FIXC45M-CU-WH |
| Producer product family | Mini USB-C/USB Travel Charger 45W |
| Input | AC 100-240V, 50 /60 Hz, 1A |
| Выход | USB-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 45W max; USB-A: DC 5V/2.4A 12W max |
| Цвет товара | White |