Stanley
- Код товара: 444203
- EAN: 6939236373203
- MPN: SRM2809382004
38.71€
Без налога: 31.99€
| Производитель | Stanley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 102.00 мм |
| Gross height (mm) | 146.00 мм |
| Gross width (mm) | 92.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.16 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 631 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| Plastic (No PET) | 60 гр. |
| Gross weight | 0.50 кг |
| Net weight | 0.34 кг |