Digitus Fixing set for 483 mm (19‘‘) and 254 mm (10") components, M6 | DN-19 SET-S
- Preces kods: 447735
- EAN: 4016032334408
- MPN: DN-19 SET-S
8.80€
Bez nodokļa: 7.27€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TR |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1667 pcs |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer product name | DN-19 SET-S |
| Producer product family | Fixing set for 483 mm (19‘‘) and 254 mm (10") components, M6 |