FSP UPS | Champ Tower Schuko 3K | 3000 VA | 2700 W
- Код товара: 454195
- EAN: 4713224529856
- MPN: CHAMP 3K TW-SCHUKO
464.25€
Без налога: 383.68€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 400.00 мм |
| Gross height (mm) | 225.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Palette Qty | 55 шт. |
| Gross weight | 18.20 кг |
| Net weight | 17.00 кг |
| Producer product name | Champ Tower Schuko 3K |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 2700 Вт |
| Топология ИБП | On line |
| Частота входящего переменного тока | 40-70 Гц |
| Особые свойства | Typical Recharge Time (up to 90% capacity): 4 hours |
| Емкость | 3000 ВА |
| Размеры (ШхГхВ) | 421 x 190 x 318 мм |