FSP UPS | Champ Tower Schuko 3K | 3000 VA | 2700 W
- Preces kods: 454195
- EAN: 4713224529856
- MPN: CHAMP 3K TW-SCHUKO
464.25€
Bez nodokļa: 383.68€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Palette Qty | 55 pcs |
| Gross weight | 18.20 kg |
| Net weight | 17.00 kg |
| Producer product name | Champ Tower Schuko 3K |
| Producer product family | UPS |
| Ietilpība | 2700 W |
| UPS topoloģija | On line |
| Kapacitāte | 3000 VA |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 40-70 Hz |
| Īpašās funkcijas | Typical Recharge Time (up to 90% capacity): 4 hours |
| Dimensijas (WxDxH) | 421 x 190 x 318 mm |