Xiaomi Blue Light Blocking Glasses | Glasses | Gold | Nylon/SUS304
- Код товара: 455010
- EAN: 6941812792049
- MPN: BHR8793GL
17.61€
Без налога: 14.55€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5143 шт. |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Тип аксессуара | Glasses |
| Producer product name | Blue Light Blocking Glasses |
| Цвет товара | Gold |
| Материал | Nylon/SUS304 |