Xiaomi Blue Light Blocking Glasses | Glasses | Gold | Nylon/SUS304
- Preces kods: 455010
- EAN: 6941812792049
- MPN: BHR8793GL
17.61€
Bez nodokļa: 14.55€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5143 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Piederuma tips | Glasses |
| Producer product name | Blue Light Blocking Glasses |
| Produkta krāsa | Gold |
| Materiāls | Nylon/SUS304 |