Digitus | Active USB 3.2 Gen2 10G extension cable | DA-73113 | USB-C to USB-A
- Код товара: 455964
- EAN: 4016032497431
- MPN: DA-73113
37.98€
Без налога: 31.39€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 40.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1815 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Тип | USB-C to USB-A |
| Producer product name | DA-73113 |
| Producer product family | Active USB 3.2 Gen2 10G extension cable |
| Длина кабеля | 5 м |