Edifier | Wireless Earbuds | X5 Pro | ANC
- Код товара: 457330
- EAN: 6923520249756
- MPN: X5 Pro Black
30.33€
Без налога: 25.07€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 мм |
| Gross height (mm) | 263.00 мм |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Gross width (mm) | 275.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 94 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.27 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Active noise cancellation to reduce unwanted background noise in various environments; Build-in microphone with AI algorithm to ensure high quality calls; Low latency connection with seamless experience on gaming activities; IP55 certified dust and splashproof for active use. |
| Producer product name | X5 Pro |
| Producer product family | Wireless Earbuds |
| Водонепроницаемый | Yes |
| подавление шума | Active Noise Cancellation |
| ANC | Yes |
| Подключение устройства | Wireless |
| USB порт | USB-C |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Цвет | Black |
| Playback time (single charge) | 7 ч |
| Размер динамика | 10 мм |
| Цастота | 20-20k кГц |