Xiaomi Smart Ceiling Light D40 | 45 W
- Код товара: 460834
- EAN: 6932554417550
- MPN: BHR9933GL
88.37€
Без налога: 73.03€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 550 мм |
| Gross height (mm) | 110 мм |
| Gross width (mm) | 520 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 590.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.60 кг |
| Volume (m3) | 0.03146 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 93 шт. |
| Gross weight | 2.30 кг |
| Net weight | 1.70 кг |
| Другие особенности | Colour temperature: 2700-5700K; Custom full-spectrum LED; Ra97 high colour rendering index; Anti-glare design; Multiple control methods |
| Producer product name | Smart Ceiling Light D40 |
| Мощность | 45 Вт |
| Класс защиты | IP50 |