Xiaomi Smart Ceiling Light D40 | 45 W
- Preces kods: 460834
- EAN: 6932554417550
- MPN: BHR9933GL
88.37€
Bez nodokļa: 73.03€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 550 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 520 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 590.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.03146 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 93 pcs |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Net weight | 1.70 kg |
| Citas funkcijas | Colour temperature: 2700-5700K; Custom full-spectrum LED; Ra97 high colour rendering index; Anti-glare design; Multiple control methods |
| Producer product name | Smart Ceiling Light D40 |
| Jauda | 45 W |
| Aizsardzības klase | IP50 |