Digitus 8K HDMI Splitter, 1x4 | DS-55340 | Black
- Код товара: 462060
- EAN: 4016032495611
- MPN: DS-55340
83.77€
Без налога: 69.23€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 307.00 мм |
| Gross height (mm) | 66.00 мм |
| Gross width (mm) | 197.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 433 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Gross weight | 0.82 кг |
| Net weight | 0.62 кг |
| Producer product family | 8K HDMI Splitter, 1x4 |
| Producer product name | DS-55340 |
| Цвет товара | Black |