Digitus 8K HDMI Splitter, 1x4 | DS-55340 | Black
- Preces kods: 462060
- EAN: 4016032495611
- MPN: DS-55340
83.77€
Bez nodokļa: 69.23€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 307.00 mm |
| Gross height (mm) | 66.00 mm |
| Gross width (mm) | 197.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 433 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Gross weight | 0.82 kg |
| Net weight | 0.62 kg |
| Producer product family | 8K HDMI Splitter, 1x4 |
| Producer product name | DS-55340 |
| Produkta krāsa | Black |