Sony Wall-Mount Bracket, 300x300/400x400mm | SU-WL900
- Код товара: 462228
- EAN: 4548736159143
- MPN: SUWL900B.GE1
248.40€
Без налога: 205.29€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross height (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 585.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 85.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.39 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 16 шт. |
| Gross weight | 9.65 кг |
| Net weight | 9.26 кг |
| Producer product name | SU-WL900 |
| Producer product family | Wall-Mount Bracket, 300x300/400x400mm |