Sony Wall-Mount Bracket, 300x300/400x400mm | SU-WL900
- Preces kods: 462228
- EAN: 4548736159143
- MPN: SUWL900B.GE1
248.40€
Bez nodokļa: 205.29€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 585.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 9.65 kg |
| Net weight | 9.26 kg |
| Producer product name | SU-WL900 |
| Producer product family | Wall-Mount Bracket, 300x300/400x400mm |