FSP Power Supply | VITA-750GD | 750 W
- Код товара: 463788
- EAN: 4711498480354
- MPN: VITA-750GD
78.73€
Без налога: 65.07€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 750 Вт |
| Producer product name | VITA-750GD |
| Producer product family | Power Supply |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 86.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 450.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 478 шт. |
| Gross weight | 2.08 кг |
| Net weight | 1.58 кг |