DEWALT | DT7508-QZ 1/2 Square to 1/4 Hex Impact Wrench | Chuck
- Код товара: 464627
- EAN: 5035048082034
- MPN: DT7508-QZ
5.60€
Без налога: 4.63€
| Производитель | DEWALT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 22.00 мм |
| Gross width (mm) | 77.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4854 шт. |
| Gross weight | 0.21 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Тип | Chuck |
| Producer product name | DT7508-QZ 1/2 Square to 1/4 Hex Impact Wrench |