Epson | WorkForce Pro EM-C8100RDWF | Inkjet | Colour | A3+ | Wi-Fi
- Код товара: 464819
- EAN: 8715946736365
- MPN: C11CL31401
1 499.01€
Без налога: 1 238.85€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 650.00 мм |
| Gross height (mm) | 641.00 мм |
| Gross width (mm) | 621.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 600.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.00 кг |
| Volume (m3) | 0.26 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2 шт. |
| Gross weight | 63.4 кг |
| Net weight | 60.4 кг |
| Producer product name | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
| Дуплексные функции | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Факс | Yes |
| Технология печати | Inkjet |
| Сканирование | Colour |
| Максимальные размеры печати | A3+ |
| Печать | Colour |