Easy Camp | Chair | Spruce Arm | 110 kg
- Код товара: 464940
- EAN: 5709388148933
- MPN: 480088
21.94€
Без налога: 18.13€
| Производитель | Easy Camp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 110 мм |
| Gross height (mm) | 860 мм |
| Gross width (mm) | 120 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.011352 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Gross weight | 2.6 кг |
| Net weight | 2.4 кг |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Высота сиденья | 400 мм |
| Producer product name | Spruce Arm |
| Цвет товара | Fjord Blue |
| Материал рамки | Steel |
| Package dimensions (WxDxH) | 11 x 12 x 86 см |
| Producer product family | Chair |
| Размеры (ШхГхВ) | 85 x 48 x 90 см |