Easy Camp | Chair | Spruce Arm | 110 kg
- Preces kods: 464940
- EAN: 5709388148933
- MPN: 480088
21.94€
Bez nodokļa: 18.13€
| Ražotājs | Easy Camp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 860 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Volume (m3) | 0.011352 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Net weight | 2.4 kg |
| Maksimālais kravas svars | 110 kg |
| Sēdekļa augstums | 400 mm |
| Producer product name | Spruce Arm |
| Produkta krāsa | Fjord Blue |
| Rāmja materiāls | Steel |
| Package dimensions (WxDxH) | 11 x 12 x 86 cm |
| Producer product family | Chair |
| Dimensijas (WxDxH) | 85 x 48 x 90 cm |