Genesis | Modular Gaming Desk | Holm 160 RGB | Anthracite Black
- Код товара: 465288
- EAN: 5901969445657
- MPN: NDS-2250
197.77€
Без налога: 163.45€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 880.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 790.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2984.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 665.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.65 кг |
| Volume (m3) | 0.12 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 39.15 кг |
| Net weight | 35.50 кг |
| Наименование продукта | NDS-2250 |
| Producer product name | Holm 160 RGB |
| Producer product family | Modular Gaming Desk |
| Функции | Cup holder; Headset holder; Height adjustment 70-90 cm |
| Цвет | Anthracite Black |
| Surface material | MDF |