Genesis | Modular Gaming Desk | Holm 160 RGB | Anthracite Black
- Preces kods: 465288
- EAN: 5901969445657
- MPN: NDS-2250
197.77€
Bez nodokļa: 163.45€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 880.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 790.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2984.00 g |
| Plastic (No PET) | 665.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.65 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 39.15 kg |
| Net weight | 35.50 kg |
| Produkta nosaukums | NDS-2250 |
| Producer product name | Holm 160 RGB |
| Producer product family | Modular Gaming Desk |
| Funkcijas | Cup holder; Headset holder; Height adjustment 70-90 cm |
| Krāsa | Anthracite Black |
| Virsmas materiāls | MDF |