Genesis | THOR 404 | Wired | US | Black | USB Type-A | Gateron Yellow Pro
- Код товара: 465581
- EAN: 5901969449143
- MPN: NKG-2297
51.44€
Без налога: 42.51€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 358.00 мм |
| Gross height (mm) | 38.00 мм |
| Gross width (mm) | 133.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 360 шт. |
| Gross weight | 0.83 кг |
| Net weight | 0.57 кг |
| Тип коннектора | USB Type-A |
| Тип | Mechanical Gaming Keyboard |
| Producer product name | THOR 404 |
| Раскладка клавиатуры | US |
| Цвет товара | Black |
| Технология подключения | Wired |
| Подсветка клавиатуры | Yes |
| Освещение | Yes, RGB |
| Подсветка | 20 backlight modes |
| Материал | ABS |
| Тип свича | Gateron Yellow Pro |
| Беспроводное подключение | No |