DIGITUS Socket strip with aluminum profile, 12-way, 2 m cable safety plug
- Код товара: 467624
- EAN: 4016032483472
- MPN: DN-95426
37.13€
Без налога: 30.69€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 12 мес. |
| Gross depth (mm) | 58.00 мм |
| Gross height (mm) | 510.00 мм |
| Gross width (mm) | 97.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 301 шт. |
| Gross weight | 1.10 кг |
| Net weight | 1.00 кг |