DIGITUS Socket strip with aluminum profile, 12-way, 2 m cable safety plug
- Preces kods: 467624
- EAN: 4016032483472
- MPN: DN-95426
37.13€
Bez nodokļa: 30.69€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 58.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross width (mm) | 97.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 301 pcs |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Net weight | 1.00 kg |