Kingston Endurance 95R | 256 GB | microSDXC | Flash memory class Class 10, UHS-I
- Код товара: 469572
- EAN: 740617335330
- MPN: SDCE/256GB
73.69€
Без налога: 60.90€
| Производитель | Kingston |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 4.00 мм |
| Gross height (mm) | 115.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | Endurance 95R |
| Емкость | 256 ГБ |
| Класс флэш-памяти | Class 10, UHS-I |
| Тип | microSDXC |