Next Level Racing Boeing Commercial Edition Flight Simulator | Blue highlights
- Код товара: 470331
- EAN: 9359668000213
- MPN: NLR-S027
644.94€
Без налога: 533.01€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Boeing Commercial Edition Flight Simulator |
| Цвет | Blue highlights |
| Gross depth (mm) | 1010 мм |
| Gross height (mm) | 490 мм |
| Gross width (mm) | 550 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 800.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 7 кг |
| Volume (m3) | 0.272195 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 56.5 кг |
| Net weight | 49.50 кг |
| Вес (макс) | 150 кг |