Next Level Racing Boeing Commercial Edition Flight Simulator | Blue highlights
- Preces kods: 470331
- EAN: 9359668000213
- MPN: NLR-S027
644.94€
Bez nodokļa: 533.01€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Boeing Commercial Edition Flight Simulator |
| Krāsa | Blue highlights |
| Gross depth (mm) | 1010 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross width (mm) | 550 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Tare weight (kg) | 7 kg |
| Volume (m3) | 0.272195 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 56.5 kg |
| Net weight | 49.50 kg |
| Svars (max) | 150 kg |