Lanberg 19" cable management panel 5 rings - type B 1U | AK-1205-B | Black
- Код товара: 471877
- EAN: 5901969413960
- MPN: AK-1205-B
6.75€
Без налога: 5.58€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | AK-1205-B |
| Producer product family | 19" cable management panel 5 rings - type B 1U |
| Gross depth (mm) | 515.00 мм |
| Gross height (mm) | 35.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 86.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 959 шт. |
| Gross weight | 0.40 кг |
| Net weight | 0.31 кг |
| Материал корпуса | Plastic |