Anker Anker Prime Charging Docking Station 160W | A83B63A1
- Код товара: 472764
- EAN: 194644201050
- MPN: A83B63A1
200.56€
Без налога: 165.75€
| Производитель | Anker |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | A83B63A1 |
| Producer product family | Anker Prime Charging Docking Station 160W |
| Gross depth (mm) | 47.00 мм |
| Gross height (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 97.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 725 шт. |
| Gross weight | 1.38 кг |
| Net weight | 0.88 кг |
| Цвет товара | Black |