SUNGROW Optimizer SP600S
- Код товара: 474575
- EAN: 2000001365441
- MPN: ASP00031
79.13€
Без налога: 65.40€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1667 шт. |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Producer product name | Optimizer SP600S |