Brother TN-1150 | Toner cartridge | Black
- Код товара: 475169
- EAN: 4977766842044
- MPN: TN1150
43.81€
Без налога: 36.21€
| Производитель | Brother |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 349.00 мм |
| Gross height (mm) | 148.00 мм |
| Gross width (mm) | 106.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 158 шт. |
| Gross weight | 0.57 кг |
| Net weight | 0.32 кг |
| Producer product name | TN-1150 |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Toner cartridge |
| Производительность по страницам | 1000 страниц |