Fractal Design | Wireless Gaming Headset | Scape
- Код товара: 475246
- EAN: 7340172707950
- MPN: FD-HS-SCA1-01
184.65€
Без налога: 152.60€
| Производитель | Fractal Design |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross weight | 0.44 кг |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 216 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.34 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Producer product name | Scape |
| Producer product family | Wireless Gaming Headset |
| Цвет | Dark |
| Встроенный микрофон | Yes |