Digitus Modular Plug for Round Cable, CAT 6A, 100 pcs | AK-219604
- Код товара: 475449
- EAN: 4016032380627
- MPN: AK-219604
90.91€
Без налога: 75.13€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 370.00 мм |
| Gross height (mm) | 330.00 мм |
| Gross width (mm) | 510.00 мм |
| Packing quantity | 100 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2.98 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 28 шт. |
| Gross weight | 0.004 кг |
| Net weight | 0.00 кг |
| Producer product family | Modular Plug for Round Cable, CAT 6A, 100 pcs |
| Producer product name | AK-219604 |